REMNANT 2’BILE HANDLER KLASı INDINDE SEMPATIK BIR MAKSAT ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Maksat Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Maksat Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına dide atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gerçekleşemez, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında dubara severlerle buluşacak. Bunun bâtınin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler dershaneından geldi, yanı sıra küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” mirlığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde piyes süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının elbette bir baziçe deneyimi vadettiğine dayalı kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun devamini Oku da çatışmalarda nite bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını yeğleme etmesi ciğerin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında düzen severlerle buluşcevher hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir piyes olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında her daim birlikte göreceğiz.

Report this page